Yhteystiedot

Puheenjohtaja

Tarja Aro-Kuuskoski
tarja.aro-kuuskoski@hel.fi, 09 310 823 67
Helsingin kuvataidelukion rehtori

Hallituksen jäsenet

Marja Honkaheimo 
marja.honkaheimo@helsinki.f, p. 050 305 4131
Helsingin normaalilyseon lukion rehtori

Pekka Hurskainen
Askolan lukio
pekka.hurskainen@eduaskola.fi, +358407146707

Jukka O. Mattila
jukka.o.mattila@pp.inet.fi, p. 050 9101596
Paraisten lukion rehtori emeritus, Suomen Lähilukioyhdistyksen (pienten lukioiden verkoston) puheenjohtaja, Suomen Laatuyhdistys ry:n Osaamisen kehittämisen laatujaoksen puheenjohtaja

Susanna Metsälä
metsala.susanna@gmail.com
Taideyliopiston Teatterikorkeakoulu

Riitta-Mari Punkki-Heikkinen
riitta-mari.punkki-heikkinen@ouka.fi, + 358 44 7039281
Oulun Suomalaisen Yhteiskoulun lukion rehtori

Ensio Vatanen 
ensio.vatanen@kuopio.fi, +358 40 146 0201
Kallaveden lukion ja Kuopion aikuislukion rehtori

Anni Virnes
anni.virnes@espoo.fi, + 358 40 639 3990
Etelä-Tapiolan lukion rehtori

Petri Vuorinen
petri.vuorinen@engs.fi, +358 50 303 0368
Englantilaisen koulun rehtori

Laskutus- ja maksuasiat

Lukioseminaarin lasku- ja maksuasioissa ota yhteyttä Kaisa Olenius-Kumliniin +358 40 5898202

Sivujen ylläpito

Salla Iivanainen
salla.iivanainen@lauttasaarenyhteiskoulu.fi, +358 40 5188107

Siirry sivun alkuun